Oferta:

Opieka informatyczna
Odzyskiwanie danych i haseł
Doradztwo informatyczne
Okablowanie strukturalne
Tworzenie stron internetowychOpieka informatyczna


Firma IT Component zapewnia 24-o godzinną kompleksową opiekę informatyczną dla osób prywatnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Utrzymanie własnego działu IT jest często bardzo kosztowne i nie gwarantuje odpowiedniego poziomu świadczonych usług. Powierzając infrastrukturę informatyczną naszej opiece, powierzacie ją sprawdzonemu przez inne firmy partnerowi, zyskując bezpieczeństwo oraz silne wsparcie w biznesie.

Zalety outsourcingu it:
 1. Opłata za korzystanie z opieki informatycznej jest dużo niższa niż zatrudnienie i szkolenie informatyka, bądź utrzymanie własnego działu IT. Zatrudniając zewnętrzną firmę nie martwisz się o składki ZUS, chorobowe i urlopy pracowników. W zamian otrzymujesz fakturę VAT.
 2. Możliwość skoncentrowania się firmy na kluczowych zadaniach, co podnosi jej efektywność.
 3. Uproszczenie struktury organizacyjnej.
 4. Świadczenie usług przez zespół ekspertów z dziedziny IT zwiększa wydajność, zapewnia wysoką jakość oraz gwarantuje bezpieczeństwo.
 5. Jako partner dystrybutorów sprzętu komputerowego, zapewniamy obsługiwanym przez nas firmom niższe ceny przy zakupach.
 6. Firmy, które skorzystają z naszej oferty, uzyskują dostęp do 24-o godzinnej, przez 365 dni w roku pomocy technicznej pod numerem telefonu wskazanym w umowie. W razie awarii wypożyczamy sprzęt zastępczy, umożliwiając nieprzerwaną pracę.

Umowa serwisowa:
W ramach podpisanej umowy serwisowej oferujemy naszym klientom pakiet godzien serwisowych za stałą opłatą miesięczną do wykorzystania na:
 1. awarie
 2. konserwacje sprzętu i oprogramowania
 3. archiwizację danych
 4. szkolenia pracowników
 5. pomoc techniczną

Stała opieka informatyczna:
W ramach stałej opieki informatycznej nasi specjaliści są dostępni dla Twojej firmy 24 godziny na dobę. Przejmujemy pełną opiekę nad infrastrukturą informatyczną w firmie i dbamy o to, by Twoi pracownicy mogli pracować na komputerach wydajnie i bezawaryjnie. Przed podjęciem współpracy ustalamy krytyczne punkty infrastruktury oraz warunki umowy. Następnie usuwamy wszelkie awarie, modernizujemy infrastrukturę sieciową, przeprowadzamy audyt sprzętu i oprogramowania oraz wstępne szkolenie pracowników.


Skuteczne odzyskiwanie danych i haseł


Skorzystaj z usługi profesjonalnego odzyskiwania danych. Odzyskujemy dane z każdego nośnika od pamięci flash: kart od aparatów, kluczy USB, po dyski 3,5" i 2,5". Im szybciej się z nami skontaktujesz, tym większe jest prawdopodobieństwo odzyskania utraconych plików. Jako jedna z nielicznych firm w branży informatycznej posiadamy dostęp do specjalistycznego laboratorium w którym zgromadzono wszelkie niezbędne narzędzia umożliwiające szczegółową diagnozę oraz późniejsze bezpieczne odzyskanie danych. Jeżeli zapomniałeś hasła do programu: Płatnik, Outlook, Thunderbird, Gadu-Gadu lub do systemu operacyjnego ( Windows, Linux) skontaktuj się z nami, na pewno Ci pomożemy !


Doradztwo informatyczne


Doradztwo informatyczne
Potrzebujesz pomocy ?? Wszyscy idą do przodu z technologią, a Ty stoisz w miejscu ??
Zadzwoń do nas!!!
Przeprowadzimy audyt w Twojej firmie, uporządkujemy dokumentację informatyczną, sprawdzimy legalność oprogramowania, doradzimy jaki sprzęt kupić, kupimy i przywieziemy go do Twojej firmy.
Zaproponujemy Ci też rozwiązania dzięki którym praca w Twojej firmie będzie lżejsza, szybsza i przyjemniejsza.


Sieci komputerowe (okablowanie strukturalne)


Świadczymy kompleksowe usługi obejmujące projektowanie oraz budowę infrastruktury teletechnicznej opartej o okablowanie miedziane. Wykonujemy również sieci zasilania dedykowanego wraz ze wszystkimi pomiarami oraz odbiorami.
Sieci Okablowania Strukturalnego umożliwiają w sposób prosty i uporządkowany budowę uniwersalnych i niezawodnych infrastruktur kablowych dla różnych systemów teleinformatycznych. Do zastosowań sieci LAN w budynkach jak i wewnętrznych sieci telefonicznych oraz sygnalizacyjnych świetnie nadają się komponenty miedziane wraz z medium transmisyjnym jakim jest skrętka od kategorii 5e aż do 7A. Wychodząc naprzeciw problemom i wymaganiom naszych klientów oferujemy budowę Systemów Okablowania Strukturalnego zgodnych z międzynarodowymi standardami TIA/EIA 568, ISO 11801, EN 50173. Wszystkie nasze instalacje obejmuje 2-letnia podstawowa gwarancja oraz gwarancja producenta okablowania zgodna z dostarczonymi podzespołami. Wykonujemy okablowanie od najbardziej atrakcyjnego cenowo dla potencjalnych klientów kat.5e przez systemy w kat.6 spełniające wysokie wymagania sieci multimedialnych jak i rosnące potrzeby klientów indywidualnych, które pozwalają na zastosowanie szybszych aplikacji aż po systemy kat.6a zapewniające działanie aplikacji na poziome 10GBase-T. Jesteśmy w stanie wykonać także okablowanie wyższych kategorii, które choć może w tym momencie niewykorzystane, pozwolą sprostać przyszłym standardom.

Ponadto oferujemy:
 1. budowa tras kablowych wewnątrz-budynkowych;
 2. budowa tras kablowych zewnętrznych;
 3. budowa infrastruktury zewnętrznej oraz wewnętrznej okablowania strukturalnego;
 4. instalacja okablowania w istniejących trasach;
 5. pomiary końcowe instalacji nowych oraz kontrolne instalacji użytkowanych;
 6. i wiele wiele innych.....Tworzenie stron internetowych


Oferujemy tworzenie stron internetowych, modernizacje oraz aktualizację istniejących stron internetowych oraz oprogramowywanie szablonów graficznych pod witryny internetowe. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę w zakresie rezerwacji i utrzymania domen internetowych, hosting strony internetowej, utrzymanie poczty, pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii marketingowych w internecie z wykorzystaniem stworzonej strony internetowej.

Strona internetowa oparta na wybranym przez klienta szablonie wraz ze wszystkimi usługami jakich klient będzie potrzebował, aby wystartować ze swoją strona w internecie: hosting, domena, system do zarządzania treścią strony internetowej, poczta elektroniczna w domenie, statystyki strony.

WWW Premium – profesjonalna strona internetowa o interaktywnej zawartości, animowanym bannerze, bogatej szacie graficznej i przejrzystym interfejsie graficznym tworzona na podstawie koncepcji i badań branży klienta. Projekt realizowany jest pod kątem przyszłych kampanii reklamowych z dużym naciskiem na szybki zwrot z inwestycji.

System CMS – strona internetowa z modułem CMS, pozwalającym na edycję witryny z poziomu przeglądarki internetowej. Edycja takiej strony jest na tyle prosta i intuicyjna, że nie wymaga żadnej wiedzy technicznej od klienta. ( demo systemu )

Wszystkie nasze strony oparte są o zasady WEB 2.0 oraz obowiązujące standardy Konsorcjum W3C i następujące technologie:
(X)HTML 4 / 5
XML
CSS
Flash
JavaScript / AJAX
PHP 5
MySQL / MsSQL / Oracle

Zapraszamy do współpracy!!! •  Kontakt:


608 783 111
itcomponent
itcomponent@itcomponent.com.pl